SPECIALWAR Offical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpeciaLWar Offical Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SpecialWar Forumuna Hepiniz Hoşgeldiniz. SpecialWar Ekibi...!
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 33 kişi Ptsi Eyl. 06, 2010 9:53 am tarihinde online oldu.

Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın

YazarMesaj
CaptainSayko

Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın Shanex15
Resim : Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın Shanex14
Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın Shanex11
Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın Shanex10
Erkek Mesaj Sayısı : 29
Doğum tarihi : 22/10/91
Lakap : Adaletin korku duygusundan mahrum kılıcı.

Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın Empty
MesajKonu: Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın   Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:14 pm

Öncelikle inceleyen herkese çok teşekkür ediyorum ve konuma geçiyorum bildiğiniz gibi eventler (boss event"i metin event"i vb.) genellikle çöl ortasında veya SpecialWar Event map de yapılıyor e hali ile çöl ortasında yapıldıgı zaman lag sıkıntısını saymıyorum bile -oyuncu coklugu mavi krallıkda oldugu için bosslar mavilerin arasında kalıyor lakin bir boss a ortalama 10-15 player saldırdıgı için ganimet(sandık , item vb.) dusmuyor bu tabiki metinlerde de olan bir sorun -herkes mavi bayraga gecsın diyebılırsınız son derece sacma olur sv 12 GB sunucuya mavi krallık yuzunden geçti.

-Benim önerim Eventler her bayrağa özel yapılsın ve misal sarı bayrak sarı bayragın 1. koyde ya da 2. koyde farklı bolgelere atılsın hem böylelikle boss u bulan kesmiş olur ve bazılarının yaptıgı gibi boss u kesen oyuncuyu kesip sandık calınması durumu yasanmaz.

Ilginize tekrar teşekkür ediyorum bir yorum bırakırsanız sevinirim.
http://www.captainsayko.tr.gg

Oyunda önemli bir sorun bir sıkıntı çözümü olabilir eventler lütfen bakın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» lütfen bi bakın
» Lütfen Bakın
» GM LER BAKIN LUTFEN
» gm miz Lütfen bakın
» LÜTFEN BAKIN