SPECIALWAR Offical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpeciaLWar Offical Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SpecialWar Forumuna Hepiniz Hoşgeldiniz. SpecialWar Ekibi...!
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 33 kişi Ptsi Eyl. 06, 2010 9:53 am tarihinde online oldu.

oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik

YazarMesaj
KingDevil

oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik Shanex15
Resim : oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik Shanex14
oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik Shanex11
oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik Shanex10
Erkek Mesaj Sayısı : 11
Doğum tarihi : 11/03/95
Lakap : KingDevil

oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik Empty
MesajKonu: oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik   oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 8:04 pm

yha yardım edin sura charımın itemleride şamanda nolur yarıdm edin şamana başla diyorum yükleme yeri gelio daha yüklenmeden oynu kapanıor nolur yardım edin adı Qritik

oyundan çıktım birdaha şamanım girmiyo oyun yüklenirken kapanıyo adı Qritik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gm Kardesim pc Format Attım Sonra Specialwar Yukledim Oyuna Dolduyor Tam Girerekten Oyun KApanıyo Yardim Pls
» Oyundan Atıyor
» Oyundan çektigim kadarıyla
» SAVASA GİREMİYORUM . OYUNDAN CIKIYOR . NE YAPMALIYIM GM LERIN DIKKATINE.
» OYUN HATASI !!