SPECIALWAR Offical Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpeciaLWar Offical Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SpecialWar Forumuna Hepiniz Hoşgeldiniz. SpecialWar Ekibi...!
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 33 kişi Ptsi Eyl. 06, 2010 9:53 am tarihinde online oldu.

karakter sayfasından sonra yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen

YazarMesaj
KingDevil

karakter sayfasından sonra  yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen Shanex15
Resim : karakter sayfasından sonra  yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen Shanex14
karakter sayfasından sonra  yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen Shanex11
karakter sayfasından sonra  yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen Shanex10
Erkek Mesaj Sayısı : 11
Doğum tarihi : 11/03/95
Lakap : KingDevil

karakter sayfasından sonra  yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen Empty
MesajKonu: karakter sayfasından sonra yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen   karakter sayfasından sonra  yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 6:23 pm

charın adı Qritik lütfen yardım edin itemleri çok iidi +9 iblis +9 çelik fln vede 92 lik sramın itemleride ondaydı yani emklerim gitti yardım lütfen

karakter sayfasından sonra yüklenen bölüm yüklenmeden daha oyun tamamen kapanıyor yardım lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun açılıyo girdikten sonra hemen atıyo.. LÜTFEN YARDIM PLS
» Gm Kardesim pc Format Attım Sonra Specialwar Yukledim Oyuna Dolduyor Tam Girerekten Oyun KApanıyo Yardim Pls
» KAREKTER SAYFASINDAN SONRA ATIO
» GM lütfen yardım et beni kandırdı
» CArım Bugda Kaldım Yardım Lütfen